Home » Pro zájemce o studium » Angličtina

Languages

Angličtina

Angličtina

Angličtina

Program OES si klade za cíl být mezinárodně otevřený. Platí to od 3. semestru bakalářského studia. První dva semestry bakalářského studia, jako pozvolný rozjezd, to budou uplatňovat ve velmi omezené míře. Mezinárodní otevřenost znamená, že výukové materiály (slidy, učebnice) mohou obsahovat části (s postupně narůstajícím podílem) v angličtine. Ve vybraných případech, typicky od 5. semestru (nebo v ojedinělých připadech od 3. semestru) nebude vlastní výuka fyzicky oddělovat českou a anglickou formu předmětu. Pokud bude alespoň jeden zahraniční student nebo vyučující, přednáška/seminář bude v angličtině.

Tento režim bude v bakalářské etapě aplikován přiměřeně a umírněně s eventuelní individuální pomocí v češtině. V plné podobě bude aplikován v magisterské etapě.

Přihlášením se na program OES student deklaruje souhlas s výše uvedeným principem. Formálním způsobem bude ověření studentových schopností dáno složením zkoušky z anglického jazyka (na vyšší úrovni) ve 2. semestru. Za zkoušku lze uznat externí jazykové certifikáty. Konkrétní detaily jsou stanoveny katedrou jazyků (zde), která rovněž v rámci volitelných předmětů nabízí řadu kurzů, které vám eventuálně pomohou "doladit" vaše jazykové znalosti.

© 2012 OES
Powered by Drupal